
Verzilvering EVC-procedure
Heb jij een Ervaringscertificaat behaald bij een erkende EVC-aanbieder waar het Deltion College mee samenwerkt? Zet jouw kennis en praktijkervaring dan om in een diploma! Tijdens een intake kijken we samen met jou wat je voor je diploma nog meer nodig hebt, naast je Ervaringscertificaat. Zoals extra scholing of een examen. Vraag de verzilvering EVC-procedure aan en vergroot je kansen op een baan!
Startmomenten en kosten
Praktische info
Over deze procedure
Het Expertisecentrum EVC, hét loket binnen Deltion voor al jouw EVC-gerelateerde vragen, behandelt jouw aanvraag. Om je Ervaringscertificaat te verzilveren tot een diploma, moet je voldoen aan alle diploma-eisen. Behalve de werkprocessen in je Ervaringscertificaat, kun je ook denken aan de verplichte examens voor taal, rekenen en aan keuzedelen.
Bij de start van deze procedure plannen we een intake waaruit een advies volgt. Gebaseerd op het advies krijg je van ons een offerte voor bijvoorbeeld scholing of het afleggen van examens. Is je dossier compleet? Dan dienen we jouw dossier in bij de examencommissie. Die beslist of jouw diploma kan worden afgegeven.
De examencommissie beoordeelt jouw dossier, een mogelijk uitkomst is dat de examencommissie concludeert dat er een onderdeel nog niet voldoende is aangetoond. We sturen je dan opnieuw een voorstel hoe je dit onderdeel alsnog kunt behalen.
Kosten
De kosten voor het diplomeren zijn €574,75* incl. btw.
*Op verzilvering van een Ervaringscertificaat is 21% btw van toepassing. De kosten excl. btw zijn € 475,-.
Studiemateriaal
Certificaat

Past dit bij jou?
Contact Deltion Business
